ÖVRIGT / Mattor / Malayer 4696014
nr 469 6014
Malayer
Antik, 185x373, jämnt ställvis hårdare slitage, områden med lagningar. even partly heavier wear, areas with repairs
Utrop:
12.000 kr
Såld:
8.000 kr
måndag 28 maj 2007
28/5 13:21:27
28 maj
TEMA Orientaliska mattor 5
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 5